^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA DZIECI Z LISTY PRZEDSZKOLA

  • Zajęcia plastyczne    12zł/45min
  • Zajęcia wokalno-muzyczne   11zł/30min
  • Zajęcia kulinarne     12zł/45min
  • Piłka nożna    12zł/40min
  • Karate   9zł /45 min  (dwa razy w tygodniu)
  • Taniec    100zł/semestr
  • Robotyka     12zł/45min
  • ZUMBA     45 zł/mc
    Balet     40 zł/mc
  • Zajęcia logopedyczne    15zł/30min
  • Opieka psychologiczna    15zł/30min

PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH

PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH

Dzień tygodnia Zajęcia
Poniedziałek

Logopeda                               9:00 - 10:00

Karate                                    9:00 – 9:45/14:30-15:15 w Smerfach/w Krasnoludkach                            

Balet                                    14:30 – 15:00 w Smerfach

Zajęcia plastyczne               13:45 - 14:30 Grupa I

                                             14:30 - 15:15 Grupa II

                                             15:15 – 16:300 Grupa III

Wtorek

ZUMBA                               14:45 – 15:15 w Domisiach

                                             15:15 – 15:45

Środa

Muzykoterapia                     14:40 – 15:25
Zajęcia muzyczno-wokalne 15:30 – 16:00 Grupa I

                                             16:00 – 16:30 Grupa II

Czwartek

Kulinarne                               10:15 – 11:00 Grupa I
                                               11:00 – 11:45 Grupa II

                                               11:45 – 12:30 Grupa III

Karate                                    14:30 – 15:15 w Smerfach

Taniec towarzyski                 15:15 – 15:45 Grupa I w Domisiach

                                              15:45 – 16:15 Grupa II

Piątek

Karate                                     9:45 – 10:30 w Smerfach

Muzykoterapia                      10:30 – 11:15 w Biedronkach

Robotyka                                 9:00 – 9:45   Grupa I

                                                 9:45 – 10:30 Grupa II

                                               10:30 – 11:15 Grupa III

                                               11:15 – 12:00 Grupa IV

Piłka nożna                           14:30 – 15:10 Grupa I w Gumisiach

                                              15:10 – 15:50 Grupa II w Domisiach

Copyright Tuptusie © 2015. Tuptusie Rights Reserved.