O nas

o-nas

Niepubliczne Przedszkole „TUPTUSIE”

Dla dzieci od 2,5 do 6 lat
Od poniedziałku do piątku
Od 6:30 do 18:00.

Klub Malucha / Dzienny Opiekun

Dla dzieci od 1 roku do 3 lat
Od poniedziałku do piątku
Od 6:30 do 17:00.

Kim jesteśmy

Tuptusie to miejsce zabawy i nauki dzieci od 1 do 6 lat. Zapewniamy przede wszystkim super zabawę dla dzieci, a rodzicom poczucie spokoju, że ich pociechy wspaniale spędzają czas, bawiąc się i ucząc w bezpiecznym miejscu w ciepłej, przyjaznej atmosferze.

Nasze przedszkole zostało specjalnie przystosowane do potrzeb dzieci, aby zapewnić im pełne bezpieczeństwo oraz umożliwić swobodną zabawę i wspaniałe warunki do nauki. Dogodna lokalizacja umożliwia rodzicom podwożenie swoich pociech w drodze do pracy. Mieścimy się w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy w otoczeniu zieleni.

Naszą dewizą jest prawidłowy rozwój dziecka we wszystkich sferach jego aktywności. Zapewniamy wychowanie przedszkolne na najwyższym poziomie. Doświadczona kadra i autorskie programy naszych wychowanków, dają gwarancję stworzenia warunków do rozwoju ekspresji oraz aktywności twórczej dzieci.

Zajęcia i zabawy edukacyjne dostosowane są do potrzeb rozwojowych, możliwości i zainteresowań przedszkolaków.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie, uwzględniając przy tym zalecenia lekarzy, dietetyków i rodziców w zakresie żywienia dzieci.

Będąc w stałym kontakcie z rodzicami, jesteśmy otwarci na ich potrzeby i oczekiwania, co daje nam możliwość spójnych działań wychowawczych domu i przedszkola.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców na TUPTUSIOWĄ PRZYGODĘ.